Bizi Tanıyın..

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli Eğitimleri vermek üzere yetkilendirilmiş eğitim kurumudur. Düzey Eğitim Birimleri alanında uzman akademisyenlerden oluşan eğitici kadrosu ve eğitim sektöründe deneyim sahibi yönetim kadrosu ile hem yüksek bir sınav başarısı hem de hizmet kalitesi yönünden üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Eğitim kurumumuz sadece sınava hazırlık sürecinde değil belgelerini aldıktan sonra da katılımcılara rehberlik hizmeti vermeye devam edecektir. Bununla birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

Her zaman en iyiyi hedefleyen bir kurum olarak sizin görüş ve önerilerinize büyük önem veriyoruz. Lütfen her konuda bize iletmek istediklerinizi site üzerindeki iletişim kanallarını kullanarak bize bildiriniz
.